Одесити та гості міста сплатили 372 тисячі гривень за паркування у прибережній зоні
Протягом минулих вихідних, 20 та 21 червня, жителі Одеси та гості міста сплатили 372 тисячі гривень за користування платними парковками в прибережній зоні. Про це на засіданні комісії з питань транспорту та дорожнього господарства повідомив в. о. директора департаменту транспорту Одеської міської ради Сергій Щербань.
Штрафи сягнули понад 1300 на вихідних
“Дуже багато штрафів, ми не очікували такого. Контролюємо кожний день надходження в бюджет. Я дивився суботу і неділю — 174 та 198 тисяч. Це надходження від оплати. Штрафи за неправильне паркування у суботу склали близько 620, у неділю десь під 700”, — зазначив Сергій Щербань.
За його словами, для зменшення кількості випадків неправильного паркування в прибережній зоні планують встановити обмежувачі, які унеможливлять заїзд автомобілів на зелені зони. Департамент спільно з комунальним підприємством “Спеціалізований монтажно-експлуатаційний підрозділ” уже підготував і погодив із поліцією схеми перекриття таких ділянок.
“Я думаю, тиждень, максимум два — і на всіх парковках усе буде нормально в частині, де водії намагаються уникати правильного паркування. Інспектори працюють у дві зміни — з 8:00 до 23:00”, — розповів Щербань.
Тариф на паркування біля пляжів становить 60 гривень за годину. Департамент транспорту Одеської міської ради перебуває у процесі уточнення обсягів надходжень від штрафів за неправильне паркування.
Одеса — одне з найпопулярніших курортних міст України. Щороку сотні тисяч гостей відвідують його прибережну зону, де зосереджена більшість туристичної інфраструктури. Утримання та облаштування парковок у цих локаціях є важливим завданням міської влади.