Переможниця “Холостяка-13” стурбована можливими ускладненнями під час вагітності
Інна Бєлень, переможниця реаліті-шоу “Холостяк-13”, відкрито поділилася своїми переживаннями щодо стану здоров’я на 9 місяці вагітності. Молода жінка, яка готується стати матір’ю вперше, звернулася до лікарів через раптове погіршення самопочуття.
Різке погіршення стану
Інфлюенсерка повідомила, що сьогодні прокинулася з сильними набряками, через які не змогла відразу встати. Відчуваючи тривогу, вона негайно повідомила свого лікаря та вирішила терміново пройти обстеження, щоб виключити можливі ускладнення.
“Сьогодні я прокинулася і зрозуміла, що не можу відразу встати, бо вся набрякла (дуже сильно). Написала лікарю — їду перевіряти білок”, – повідомила Інна у своїх Instagram-історіях.
Побоювання щодо прееклампсії
Окрім сильних набряків, майбутню мама також поскаржилася на головний біль і загальну слабкість. Саме ці симптоми змусили її занепокоїтись і задуматися про можливі ускладнення на пізніх термінах вагітності.
“Краще перевірити, щоб виключити прееклампсію. Бо й голова болить останнім часом, ви ж бачили, я трохи сонна муха”, – додала Інна.
Прееклампсія – це небезпечне ускладнення вагітності, яке проявляється підвищенням артеріального тиску, набряками і протеїнурією (білком у сечі). Якщо вчасно не виявити та не лікувати це захворювання, воно може загрожувати здоров’ю та життю як майбутньої матері, так і немовляти.
Тому зважене ставлення Інни до свого стану та бажання якнайшвидше пройти обстеження викликають повагу і демонструють відповідальне ставлення до материнства.
Непростий фінішний відрізок
Варто зазначити, що для Інни Бєлень ця вагітність – довгоочікувана і, напевно, нелегка подорож. Вона не раз зауважувала, що останні місяці даються їй непросто, але вона налаштована з оптимізмом зустріти материнство.
Сподіваємося, що після обстеження та відповідного лікування майбутня мама відчує полегшення і зможе з впевненістю дочекатися появи на світ свого першого малюка. Бажаємо їй легких пологів і міцного здоров’я!