Оновлений сезон роботи теплоходів на Тернопільському ставі
Відкриття навігації
Настав довгоочікуваний час, коли на Тернопільському ставі знову запрацювали теплоходи. Сезон водних прогулянок стартував 28 березня, про що повідомили на офіційному сайті Тернопільської міськради.
Маршрути та вартість
Наразі на воді курсує теплохід “Сигма”, а з 5 квітня до нього приєднається “Ян-Амор Тарновський”. Трохи пізніше, в середині квітня, розпочне роботу теплохід “Капітан Парій”.
Маршрут теплохода “Сигма” передбачає подорож від парку Тараса Шевченка до веслувального каналу і назад, тривалістю близько 45-50 хвилин. Водночас “Ян-Амор Тарновський” і “Капітан Парій” курсуватимуть по колу Тернопільського ставу, відтворюючи невеличку круїзну програму тривалістю 25-30 хвилин.
На жаль, через нинішнє зростання цін на пальне, вартість прогулянок цього сезону зазнала підвищення. Так, катання на “Сигмі” обійдеться дорослим у 250 гривень, а дітям (віком від 6 до 10 років) – у 100 гривень. На двох інших судах – “Ян-Амор Тарновський” та “Капітан Парій” – ціни становлять 200 гривень для дорослих і 100 гривень для дітей (від 6 до 11 років). Діти до 5 років можуть подорожувати безкоштовно.
Наразі теплоходи курсують щодня за сприятливих погодних умов, орієнтовно з 11-ї години до заходу сонця. Відправлення відбувається після набору групи, яка має складати щонайменше 15 платних дорослих пасажирів.
Нагадаємо, що Тернопільський став – це популярний місцевий курорт, який давно приваблює туристів своєю мальовничою природою та широкими можливостями для активного відпочинку. Водні прогулянки на теплоходах – одна з найулюбленіших літніх розваг серед мешканців та гостей міста.