Сім’я ADAM навчається жити з невимовним горем: “Удова митця відкриває душу”
Вдова популярного українського співака ADAM, справжнє ім’я якого Михайло Клименко, відверто розповіла про те, як переживає втрату чоловіка.
Щоденна боротьба з горем
Життя Михайла обірвалося 7 грудня 2025 року, коли йому було лише 38 років. Він залишив дружину Сашу Норову та двох дітей. Співачка зізнається, що їй надзвичайно важко оговтатися від цієї трагедії. “Стан насправді не змінився ще, дуже важко… Я зранку прокидаюся і стараюся жити далі, і так зранку до вечора”, – ділиться вона.
Творчість як спосіб вираження
Аби впоратися з болем, Саша Норова почала займатися творчістю. Вона купила блокнот, щоб записувати свої думки й переживання, та скетчбук, щоб малювати картини. “Я колись писала вірші в нотатки, але зараз я купила собі блокнот і хочу свій біль туди транслювати, виговорюватися. Ще купила собі скетчбук, хочу малювати якісь картини”, – розповідає виконавиця.
Саша зазначає, що її діти також переживають непросту ситуацію, адже втратили батька, який був “душею родини”. Проте сім’я розуміє, що вже нічого не змінити, і намагається знайти нові способи жити далі.
“Звичайно, важко. Що можна тут сказати… Втратити батька… Він був у нас душа родини. Живемо, ми вчимося щодня жити з цим болем. Це вже назавжди з нами, так сталося. Треба вчитися по-іншому жити”, – додала Саша.
Щирість і стійкість удови ADAM викликають повагу. Ця трагічна історія ще раз нагадує, що навіть найважчі життєві випробування можна подолати, якщо триматися один одного та не боятися виражати свої почуття.